Cześć
Niedawno spędziłam wspaniały dzień z moją przyjaciołką Emilką[Adres do jej bloga znajdziecie pod postem] Spotkałyśmy się o godzinie 16.00. Najpierw poszłyśmy na plac zabaw który potocznie nazywamy ,,Pajęczynką''trochę tam posiedziałyśmy i poszłyśmy do sklepu bo Emilka chciała sobie kupić wodę...Poszłyśmy więc do ,,Luxa'' a tam kupiłyśmy dwie wody cytrynowe. Potem poszłyśmy na następny plac zabaw, który był obok :] Też troche posiedziałyśmy ale nie za długo bo ja wiem że ona by chętniej siedziała w jednym miejscu i ja cały czas karze jej się przemieszczać żeby ją wkurzyć. Ale do rzeczy...Potem poszłyśmy nad mały strumyczek, a raczej fontannę :] łowiłyśmy kamienie, potem zrobiłyśm konkurs kto najdalej żuci kamieniem...I to ona wygrała :[ Niestety nie mam zdjęć ale możecie je zobaczyć na jej blogu.
No i tak skończył się mój wspaniały dzień z moją najlepszą przyjaciółką Emilką[ona jest super]
Aders bloga mojej przyjaciółki: xalivia.blogspot.com
poniedziałek, 28 lipca 2014
wtorek, 8 lipca 2014
Przywitanie
Hejo!!!!!!!!
Cześć nazywam się Wika Verdas, oczywiście to nie jest moje prawdziwe imię i nazwisko. Ten blog będzie o wszystkim i o niczym. To będzie taki mały pamiętnik ale wszystkim udostepniony. Prowadzę dwa blogi o Violettcie jeśli chcecie możecie na nie wejść. Wystarczy wejść w profil. A przede wszystkim mam 12 lat i moje życie jest dosyć normalne :] A jutro post o dniu spędzonym z moją przyjaciółką Emilką.
Papatki :]
Cześć nazywam się Wika Verdas, oczywiście to nie jest moje prawdziwe imię i nazwisko. Ten blog będzie o wszystkim i o niczym. To będzie taki mały pamiętnik ale wszystkim udostepniony. Prowadzę dwa blogi o Violettcie jeśli chcecie możecie na nie wejść. Wystarczy wejść w profil. A przede wszystkim mam 12 lat i moje życie jest dosyć normalne :] A jutro post o dniu spędzonym z moją przyjaciółką Emilką.
Papatki :]
Subskrybuj:
Posty (Atom)