wtorek, 8 lipca 2014

Przywitanie

                                                                   Hejo!!!!!!!!



Cześć nazywam się Wika Verdas, oczywiście to nie jest moje prawdziwe imię i nazwisko. Ten blog będzie o wszystkim i o niczym. To będzie taki mały pamiętnik ale wszystkim udostepniony. Prowadzę dwa blogi o Violettcie jeśli chcecie możecie na nie wejść. Wystarczy wejść w profil. A przede wszystkim mam 12 lat i moje życie jest dosyć normalne :] A jutro post o dniu spędzonym z moją przyjaciółką Emilką.
                                                                         Papatki :]

2 komentarze:

  1. fajny blog ;) i jutro o dniu ze mną ;*

    OdpowiedzUsuń
  2. hej, popełniłaś sporo błędów stylistycznych ;> zapowiadałby się fajny blog gdyby nie to że nie dodajesz tu postów hehe xd jak dodasz coś to napisz xxxdd

    OdpowiedzUsuń