poniedziałek, 28 lipca 2014

Wspaniały dzień

                                                                        Cześć


Niedawno spędziłam wspaniały dzień z moją przyjaciołką Emilką[Adres do jej bloga znajdziecie pod postem] Spotkałyśmy się o godzinie 16.00. Najpierw poszłyśmy na plac zabaw który potocznie nazywamy ,,Pajęczynką''trochę tam posiedziałyśmy i poszłyśmy do sklepu bo Emilka chciała sobie kupić wodę...Poszłyśmy więc do ,,Luxa'' a tam kupiłyśmy dwie wody cytrynowe. Potem poszłyśmy na następny plac zabaw, który był obok :] Też troche posiedziałyśmy ale nie za długo bo ja wiem że ona by chętniej siedziała w jednym miejscu i ja cały czas karze jej się przemieszczać żeby ją wkurzyć. Ale do rzeczy...Potem poszłyśmy nad mały strumyczek, a raczej fontannę :] łowiłyśmy kamienie, potem zrobiłyśm konkurs kto najdalej żuci kamieniem...I to ona wygrała :[ Niestety nie mam zdjęć ale możecie je zobaczyć na jej blogu.
No i tak skończył się mój wspaniały dzień z moją najlepszą przyjaciółką Emilką[ona jest super]


Aders bloga mojej przyjaciółki: xalivia.blogspot.com

1 komentarz:

  1. Wowowow *-*
    Pamiętam <3
    Albo do kiosku, bo nie umiałaś otworzyc picia heheh ;D

    OdpowiedzUsuń